Hatay Kadın Girişimciler Derneği

Temmuz 2008 hataykentgazetesi.com / KAGİD'in Temmuz ayı konuğu Cemile Güntav…

KAGİD'in Temmuz ayı konuğu Cemile Güntav…

Hatay Kadın Girişimciler Derneği(KAGİD), bundan böyle her ayın ilk haftasında bir konuk davet edecek. Dernek Yönetim Kurulu Başkanı Yasemin Mıstıkoğlu Temmuz ayı konuğunun başarılı işkadını Cemile Güntav olduğunu söyledi. Dernek binasında gerçekleştirilen etkinlikte konuşan KAGİD Yönetim Kurulu Başkanı Yasemin Mıstıkoğlu, "İş hayatındaki başarılarıyla ve aldığı sayısız ödülleriyle adından söz ettiren Cemile Güntav Hanımefendi kadın girişimci olmak isteyenlere de örnek olabilecek vizyon ve misyona sahiptir. Bilgi birikimi kültür ve görgüsü yanı sıra başarılı iş hayatı bizler için de övünç kaynağı olmuştur. Cemile Güntav yoğun programına rağmen bizleri kırmayarak Temmuz Ayı konuğumuz olduğu için çok mutluyuz.Kendilerine bir kez daha teşekkür ediyoruz" dedi.
KAGİD'in konuğu Cemile Güntav ise Hatay KAGİD'in daveti ile çok mutlu olduğunu söyleyerek tüm programını değiştirip bu toplantıya katıldığını belirtti.

Güntav, "En heyecan duyduğum ve mutlu olduğum bir günü yaşıyorum.Çünkü böyle güzel çalışmalar yapan çalışkan, başarılı, laik ülkemize ve Hatayımız'a yakışan Cumhuriyetçi Hanımefendiler tarafından kurulmuş olan bu derneğin kadın istihdamına büyük katkısı olacağını düşünüyorum. Eğitimli kadın eğitimli toplumu yaratır teziyle hareket edersek bu noktada bizlere düşen en önemli görevin de bu derneğe her zaman destek olunması gerektiğidir" dedi.
Powered by Spearhead Software Labs Joomla Facebook Like Button